Erno Tromp (1948) Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 125