Willy Sluiter (1873-1949) Jan Toorop
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45