Jacques Mels (1899-1974) Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 89