Victor Vasarely (1906-1997) Photon 1988
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 390
1 bieding