Royal Boch (1841) Wandbord Made for Royal Sphinx by Boch Belgium - Holland - Delfts
Bied mee
Afmetingen | 25 x 25 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 30