Oiva Toikka (1931-2019) Pioni bordjes voor Nuutajärvi, Finland (6)
Bied mee
Afmetingen | 2 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 245 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50