Ada Breedveld (1944) Vrouwen met rode tulpen
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 125 x 146 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 750