Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 51 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |