Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 57 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In goede tot zeer goede gebruikte staat. De lijst heeft licht herstel en het doek heeft een paar minimale plekjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter