Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1948 |
Techniek | Portfolio |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | nummer 124 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.