Edward Borein Charging Hawk . Ets circa 1920 112x135 mm;
gesigneerd met potlood rechts onder in lijstje achter glas ( Galvin 156)
Edward Borein (1872-1945)werd geboren in San Leandro, Californië.USA Hij groeide op als een Vaquero (cowboy) op de Jesus Maria Rancho (later Camp Cooke genoemd).
Goed
De ets zit ingelijst in een houten lijst achter glas
op achterzijde staat niet erg leesbaar een stempel .
Tot 2 kg.
€ 6,45
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25