Niet of onleesbaar gesigneerd - Olie schilderij van boerderij in landschap
Albert Servaes - La Sirène (Capri) 1902
18k rose gouden oorknoppen met lapis lazuli en briljant geslepen diamant 0.08ct
14k rosé gouden collier met hanger bezet met topaas - 45 cm
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1936 |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Vergeeld en zonder glas | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.