Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
John Martineau - “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15/16 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is wat verkleurd, wat aan het contrast met de randen te zien is. De afbeelding is in zeer goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.