Toni Stadler (1888-1982) Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 20