3. items
  5. Land

Indonesië Indonesië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indonesisch.

Toraja - Tau Tau voorouder beelden kopen? Bied vanaf 120!
Toraja Indonesisch Tau Tau voorouder beelden
TechniekHout
Afmetingen83 x 25 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht5600 g
€ 120
Anton Kustia Widjaja - Javaans landschap kopen? Bied vanaf 75!
Anton Kustia Widjaja (1935) Indonesisch Javaans landschap
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Lampung - Sarong [Tapis Kaca]. LAMPUNG, SOUTH SUMATRA, Indonesia, kopen? Bied vanaf 250!
Lampung Indonesisch Sarong [Glasfilter]. LAMPUNG, ZUID-SUMATRA, Indonesië,
TechniekOverig
Afmetingen155 x 120 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 250
Lies Cosijn - steengoed kom kopen? Bied vanaf 250!
Lies Cosijn (1931-2016) Nederlands Indonesisch steengoed kom
Afmetingen10 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Dirk Oeghoede - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 950!
Dirk Oeghoede (1944) Indonesisch Nederlands Titel onbekend
TechniekAcryl
Afmetingen105 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Hein Laupman - kunst object kopen? Bied vanaf 60!
Hein Laupman (1912-1992) Nederlands Indonesisch kunst object
Afmetingen9 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60