Francisco Larez (1937) ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 38 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 250