Albert Servaes - La Sirène (Capri) 1902
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olie schilderij van boerderij in landschap
18k rose gouden oorknoppen met lapis lazuli en briljant geslepen diamant 0.08ct
14k rosé gouden collier met hanger bezet met topaas - 45 cm
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Board |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38.7 x 38.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Zeer goed schilderij. Proffesioneel ingeslijst met passe partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.