Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Karton |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 63 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ee, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.