Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zilver |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14 x 6.5 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nb |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
De sokkel is licht beschadigd links achter onderin zie foto | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.