Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland
7 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 124 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gips |
Afmetingen | 70 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 57 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 43 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Fotocollage |
Afmetingen | 57 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Koper (Metaal) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 24 x 17 x 14 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |