talitha
  5. talitha

talitha

Lid sinds 2023 / Assendelft, Nederland

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Jan Kelderman - De schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands De schreierstoren in Amsterdam
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55