Evert Dijkstra (1948-2008) Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 895