C.L. Dake (1857-1918) Stilleven met rozen - mooi ingelijst
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 22 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45