Willem Rasing (1954) Herinnering aan EDITH PIAF
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 65
Opgericht in 1985
In Nederland hebben illustratoren zich verenigd in de Nederlandse Vereniging voor Illustratoren (N.I.C.). Bij de oprichting heette deze vereniging de Nederlandse Illustratoren Club, vandaar de afkorting N.I.C. De club werd opgericht met als doel de onderlinge contacten tussen de illustratoren te bevorderen, maar heeft zich ontwikkeld tot een vereniging die de beroepsbelangen van de leden behartigt.
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 77 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 94 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 54 x 44 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 77 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 190 x 170 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |