Dick van Luijn (1896-1981) Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst
Bied mee
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Afmetingen | 21.5 x 15.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
€ 50