Jeanne-Marie Bodewes-den Rooyen (1928) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 69 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 79