Fred van der Wal (1942) Zeefdruk, luchtballon.
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 29 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 35