Thijs Mauve (1915-1996) Olieverf op paneel - Landschap met bomen - Gesigneerd
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 48 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100