Herb Ritts - "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 14 x 12 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Het werk is wat donker van kleur. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.