Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||
er zit een scheurtje rechts in de marge, dit loopt ca 2 cm nog het beeld in, als het werk achter passe-partout wordt geplaatst lijkt me dit niet storend | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.