Karel Langer - Vrouwen aan het water
Nico Bruijnesteijn - Stilleven
Freddy Flores Knistoff - No Title 2001
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
mooie scherpe houtsnede - in passe partout | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.