Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Acryl |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 14 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Het werk verkeert in goede conditie: geen verkleuringen en geen beschadigingen. Het werk is in een nieuw passe-partout en lijst geplaatst. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter