Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 12.5 x 18 cm (h x b) |
Passe-partout | 23.8 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Mooie scherpe afdruk ets in passepartout J C Greive ets Amsterdam Weesperplein 1857 -1891 Uitrukkende brandweer op het Weesperplein; met op de achtergrond de brandweerkazerne, later het gebouw van bouw-en woningtoezicht / ets van Johan-Conrad Greive jr 1847-1891 links onder gesigneerd: J.C.Greive jr | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.