A.R. Penck (1939-2017) Geen titel
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 51 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 850