Toraja Tau Tau voorouder beelden
Bied mee
Techniek | Hout |
Afmetingen | 83 x 25 x 21 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5600 g |
€ 120
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Indonesisch.
Techniek | Hout |
Gewicht | 5600 g |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 155 x 120 x 0.2 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 10 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 105 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 9 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |