Willi Kopf (1949) Pentekening - 1986
Bied mee
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 29.5 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 375