Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 170/190 |
Gesigneerde en genummerde litho van Mark Brusse uit 1969. Afgedrukt in een oplage van 190 exemplaren is dit nummer 170. De litho is op leeftijd en heeft in het witte vlak wat ouderdomsvlekjes. Kan na aankoop worden opgehaald in onze Schatkamer in Gorinchem (galerie Rotor) of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
De litho is op leeftijd en heeft in het witte vlak wat ouderdomsvlekjes. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.