Marius Janssen - Rotterdam St. Laurenskerk
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |