Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 53 x 68 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Tegels zijn heel/gaaf, m.u.v. een enkele, zie hiervoor laatste foto.
Conditie : Verder zeer goed | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.