Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 250 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.