Anton Heyboer - Moeder met kind
Vera Tummers-van Hasselt - Der koehp va hehle
Willem G.F. Jansen - Nabij Kortenhoef - Olieverf op doek
Lenneke Saraber - 3 linosnedes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1931 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 19 x 23.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 32 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De tekening lijkt een vouw te hebben rechts boven, maar het is een potlood lijn bij nadere bestudering. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.