Marius Bauer (1867-1932)
ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 29 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |