JBK
  3. Ervaren verkoper
  5. JBK

JBK

Lid sinds 2014 / Maarssen, Nederland

24 aangeboden items / 521 verkochte items

Marius Bauer - ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Charlotte Molenkamp - Acryl op doek - gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 2450!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Acryl op doek - gesigneerd linksonder
Techniek Acryl
Afmetingen 105 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.450
Willem Witsen - Ets - Damrak III - gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - Damrak III - gesigneerd r.o.
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Willem Witsen - Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets, Joden Houttuinen Amsterdam - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Ronald Chapeau - Acryl op doek - Madonna - gesigneerd rechtsmidden kopen? Bied vanaf 229!
Ronald Chapeau (1969) Nederlands Acryl op doek - Madonna - gesigneerd rechtsmidden
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 229
Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 175!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Marie Cecile Thijs - Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100 kopen? Bied vanaf 695!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Albert Temming - olie op doek - Koeien in weidelandschap, gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Albert Temming (1942) Nederlands olie op doek - Koeien in weidelandschap, gesigneerd
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Marie Cecile Thijs - White Chocolate & Cacao Butter, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100 kopen? Bied vanaf 695!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands White Chocolate & Cacao Butter, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Jan van Diemen - acryl op doek - schaatser - gesigneerd r.b. kopen? Bied vanaf 425!
Jan van Diemen (1954) Nederlands acryl op doek - schaatser - gesigneerd r.b.
Techniek Acryl
Afmetingen 85 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Corneille - litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Anton Heyboer - Acryl op geschept papier - 4 vrouwen, gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 675!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acryl op geschept papier - 4 vrouwen, gesigneerd m.o.
Techniek Acryl
Afmetingen 82.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Direct kopen