KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

409 aangeboden items / 32321 verkochte items

Paul Versteeg - Foto, 5 KAAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, 5 KAAS - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen78.5 x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Piet de Schepper - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Piet de Schepper (1939) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen101 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Hans van Eerd - Brons, Zonder titel (Figuur) kopen? Bied vanaf 100!
Hans van Eerd (1941) Nederlands Brons, Zonder titel (Figuur)
TechniekBrons
Afmetingen20 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
€ 100
Jan Bollaert - C-print, Wanted... More Man Mike Like! kopen? Bied vanaf 35!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Wanted... More Man Mike Like!
TechniekC-Print
Afmetingen79 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 35
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Verborgen landschap kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Verborgen landschap
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 50
Helen Nieuwendijk - Brons, Moeder met kind kopen? Bied vanaf 80!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Brons, Moeder met kind
TechniekBrons
Afmetingen23 x 11 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht3500 g
€ 80
Afmetingen106.5 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ad de Keijzer - Zeefdruk, Zonder titel (Geometrisch-abstract) kopen? Bied vanaf 10!
Ad de Keijzer (1923-1997) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel (Geometrisch-abstract)
TechniekLitho
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Philip Vencken - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Antoon Dries - Foto, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Antoon Dries (1910-2004) Belgisch Foto, Zonder titel - Ingelijst
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Vincent Dame - Aardewerk, Vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 50!
Vincent Dame (1946-1995) Nederlands Aardewerk, Vrouwfiguur
TechniekKeramiek
Afmetingen17 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht200 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Huub Linssen - Olieverf op paneel, Twee religeuze panelen kopen? Bied vanaf 70!
Huub Linssen Nederlands Olieverf op paneel, Twee religeuze panelen
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
DragerPaneel
Huidig bod
€ 70
1 bieding
Toon Michiels - Foto, Pico Veneta Spanje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Toon Michiels (1950-2015) Nederlands Foto, Pico Veneta Spanje - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 80
Wil van Leeuwen - Gouache, Stilleven met bloemenvaas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands Gouache, Stilleven met bloemenvaas - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen67 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Harm Bos - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Harm Bos (1940-2019) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen51.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Liliane Vertessen - Foto/emaille, Portret negatief kopen? Bied vanaf 150!
Liliane Vertessen (1952) Belgisch Foto/emaille, Portret negatief
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMetaal
€ 150
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulipano silvana 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk, Tulipano silvana 2 - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anton Voorzanger - Gouache, Frans landshap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Anton Voorzanger (1918-2011) Nederlands Gouache, Frans landshap - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen29.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Philip Vencken - Acryl op doek, Composition 4 / The face behind kopen? Bied vanaf 60!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Composition 4 / The face behind
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Albert Klijn - Olieverf op hardboard, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Olieverf op hardboard, Abstract - Ingelijst
Afmetingen100.5 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 150
Herman Bogman (jr.) - Aquarel, Dode vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Aquarel, Dode vogels - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen100.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Albert Klijn - Olieverf op hardboard, Ruimtelijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Olieverf op hardboard, Ruimtelijk - Ingelijst
Afmetingen104 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 250
Jelis van Dolderen - Olieverf op doek, Zonder titel (nr. 122) kopen? Bied vanaf 80!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel (nr. 122)
Afmetingen50 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Carina Maesser - Olieverf op doek, Stilleven kan en appel- Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven kan en appel- Ingelijst
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 80
Theo Broeren - Acryl op doek, Portret - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Theo Broeren (1945) Nederlands Acryl op doek, Portret - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen90.5 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Theo Broeren - Acryl op doek, Lady in yellow - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Theo Broeren (1945) Nederlands Acryl op doek, Lady in yellow - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Micha Baker - Polygrafiek, Diva kopen? Bied vanaf 150!
Micha Baker (1962) Braziliaans Polygrafiek, Diva
TechniekPolygrafie
Afmetingen90.5 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 150
Micha Baker - Polygrafiek, Famous kopen? Bied vanaf 150!
Micha Baker (1962) Braziliaans Polygrafiek, Famous
TechniekPolygrafie
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 150
Albert Klijn - Gemengde techniek, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Gemengde techniek, Abstract - Ingelijst
Afmetingen68.5 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Micha Baker - Polygrafiek, You kopen? Bied vanaf 150!
Micha Baker (1962) Braziliaans Polygrafiek, You
TechniekPolygrafie
Afmetingen110.5 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 150
Casper C Bosveld - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Casper C Bosveld (1941-2012) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen71 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Wytze Hoekstra - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Wytze Hoekstra (1939) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen106 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Carina Maesser - Olieverf op doek, Stilleven vaas en appel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven vaas en appel - Ingelijst
Afmetingen71 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80