Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen

Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!
Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!Ed. Stoffels - Hollands landschap met molen kopen? Bied vanaf 50!
  • Ed. Stoffels (1974-1951)
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst23 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Eduard Stoffels (1874-1951). Hollands landschap met molen. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Fraai impressionistisch landschap van de Haagse school. Het schilderij heeft diagonale ouderdomscraquelé in het paneel. Afmeting zonder lijst 17x27 Inclusief lijst 23x33 cm.

Eduard Stoffels (1874 Hoorn-1951 Nieuwer-Amstel). Eduard werd opgeleid aan de Teekenschool voor Kunsten en Ambachten te Amsterdam. Al omstreeks 1895 trok hij, net als Breitner, met een camera door Amsterdam, om van de foto's schilderijen te vervaardigen. Tijdens zijn militaire-diensttijd richtte hij met zijn neef Hendrik Hengeveld (1861 Elburg-1927 Utrecht) een atelier voor aardewerkkunst op, eerst te Amsterdam, later te Amersfoort. Van een plan om het atelier, wegens groot succes in dat land, naar de Verenigde Staten te verplaatsen, kwam uiteindelijk niets. Wel zette Eduard in Amersfoort een eigen fabriek op, de Ereprijs, die echter al na korte tijd in vlammen opging (1908). Na zijn terugkeer in Amsterdam schilderde Eduard op kleine schaal voor de verkoop.
ConditieRedelijk
Het schilderij heeft ouderdomssporen (craquelé).
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Ed. Stoffels (1974-1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  LaVida
Lid sinds 2019
107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
33 cm
23 cm
27 cm
17 cm