Schilderij: Zandpad langs de molen (Nederland).
Gemaakt door Lodewijk Johannes Kleijn (Loosduinen 1817-1897 Den Haag).
Laatste verkoopaanbieding op kunstveiling met start, lage biedprijs!
In plaats van €1195,- voor € 295,- (de helft van de helft)!
Eén van zijn herkenbare molenschilderijen, die hij heeft gemaakt.
Gesigneerd: Rechtonder: L. J. Kleijn
Conditie: Algeheel goed tot redelijk (zie laatste foto).
Ingelijst in gemeleerde zacht goud gekleurde lijst ;
De foto's zijn onderdeel van de omschrijving, (zie deze voor juiste indruk).
Info: Lodewijk Johannes Kleijn Loosduinen 1817-1897 Den Haag.
Leerling van Andreas Schelfhout.
Schilderde in navolging van zijn leermeester schitterende zomer- en winterlandschappen, strand- en riviergezichten, waarbij molens een rode draad zijn. Zijn latere werk kenmerkt zich door een lossere toets.
Bij voorkeur afhalen in verband de kwetsbaarheid (Woerden) of via kunstveiling koerier (kosten koper en zelf in te plannen).