Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 81 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Er zitten een aantal vegen en zeer oppervlakkige krasjes op het werk, en wat witte verfspatjes rechts. Relatief eenvoudig te corrigeren, waarna dit werk weer prima is. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.