Set van 7 vintage antieke auto porseleinen trinket / snack dishes [schoteltjes] met gouden sierrand.
4 schoteltjes met opdruk: Ford's First Car 1896.
3 schoteltjes met opdruk: Cadillac Automobile 1903.
Voorzien van goudkleurig merkteken met kroon waarvan de herkomst en fabrikant bij mij onbekend is.
1 schoteltje is aan de achterkant tevens voorzien van de opdruk in zwarte hoofdletters: ZWARTE KAT.
De exacte periode is eveneens onbekend. Vermoedelijk jaren 60/70.
Vanwege de ouderdom vertonen de schoteltjes sporen van verwering langs de gouden sierrand en/of aan de opdruk van de antieke auto met onderschrift. Verder geen beschadigingen en/of chips.
Goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25