Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw

Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!
Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw kopen? Bied vanaf 175!
  • Valerius De Saedeleer (1867-1941)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageÉpreuve d’artist
De Vlaamse kunstenaar Valerius De Saedeleer (Aalst, 1867 – Leupeghem, 1941) kennen we allemaal van de landschapschilderijen die hij in een half impressionistische, half symbolistische stijl schilderde. Hij was ook een van de tenoren van de Latemse School. Maar De Saedeleer is bij het grote publiek ook bekend door zijn talrijke etsen van landschappen. Deze etsen werden gedrukt in het atelier van Roger Hebbelinck (Brussel, 1912).

Linksonder handgesigneerd met "R. Hebbelinck" en rechtsonder voorzien van een handtekeningsstempel van De Saedeleer. Onder deze stempel is dit werk in potlood geïdentificeerd als épreuve d'artiste.
Linksboven vinden we nog de vermelding van de Brusselse drukker-uitgever Dietrich & Cie.
Geen bemerkingen op de ets zelf, noch op de inlijsting.
De houten kader is licht beschadigd aan de bovenzijde (zie foto), maar nauwelijks waarneembaar.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Denderwindeke, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,99
Naar Nederland € 20,99
Naar Duitsland € 20,99
Europese Unie € 24,99