Karl Fred Dahmen - "Aufwärts" 1973 - Aquatinta-Radierung mit Prägedruck - Auflage 75
Herman Brood - Vegas - großer Leinwand-Keilrahmen 50x70 cm - gerahmt
Valentino Vago - Kunst der Bildhauerei
Speciale uitgave, facsimile van de Chassidische Legenden van H.N.Werkman met teksten van M.Buber en F.R.A. Henkels.
deze uitgave is geproduceerd naar het exemplaar dar prof.dr.Ate Zuithoff, één van de schippers van de Blauwe Schuit rechtstreeks bij Werkman heeft gekocht, waarbij er niet is op gelet of de suitenummering gelijkluidend is.
tot 1997 was deze set in zijn bezit en is toen overgedragen aan de huidige eigenaar A.J.Eschauzier, die het in bruikleen heeft gegeven aan de Koninklijke Bibliotheek te Den Haag.
Egbert Forsten en Profiel
Postbus 7
9780AA Bedum
tel. 050-3012144
e-mail info@profiel.nl
isbn 90 7678 103 6
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Vlagtwedde, Niederlande |