Jan Cremer - Toskana – gerahmt – 2001 – 125 Exemplare – groß
Halskette aus 48-14 Karat Gelbgold mit 2 Ringanhängern und 1 Ringanhänger aus Weißgold
Felix Droese - Übergang Invalidenstraße 25.02.1988, 9,00Uhr
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 105 x 75 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 12/60 |
Prachtig tweeluik van Lei Molin 'Canto General I en II' uit 1989, gedrukt door Bernard Ruigrok en uitgegeven in 1990.
Nummers 12/60 (zie foto 2).
Formaat: 105x75 cm per zeefdruk.
De zeefdrukken verkeren in nieuwstaat.
Het tweeluik is geïnspireerd op het 'Canto General' van de Chileense dichter Pablo Neruda.
De 2 zeefdrukken horen bij elkaar: de ene staat voor de mens die vrijuit kan spreken en denken en de andere voor de onderdrukte mens.
Omdat Lei Molin vanwege ziekte de zeefdrukken niet meer persoonlijk heeft kunnen signeren, is door hem verzocht deze d.m.v. een stempel van zijn handtekening te voorzien en uit te geven; zie foto 3. Deze verklaring, voorzien van originele handtekeningen van de weduwe van Molin, de drukker en de uitgever, hoort bij dit tweeluik en wordt uiteraard meegeleverd.
De zeefdrukken worden verzonden in een brede, stevige koker!
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Maastricht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||